ساعت

تقویم

اوقات شرعی

اخبار > شرح فعالیتهای کانون نماز

 


نسخه چاپي ارسال به دوست

شرح فعالیتهای کانون نماز

مشرح فعالیتهای کانون نماز تا پایان آبان ماه در خوابگاه های دخترانه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به قرار ذیل می باشد:

خ امانیه: علاوه بر برگزاری نمازجماعت صبح و مغرب و عشا برنامه هفتگی خ بشرح ذیل می باشد.

 بعد از نماز مغرب و عشا هر شب ختم قران – سخنرانی امام جماعت بین دو نماز در مورد احکام و تفسیر قرآن –  قرائت دعای عهد بعد از نماز صبح – قرائت زیارت عاشورا 3 و 20 آبان ماه و قرائت زیارت آل یاسین 23 آبان
 خ گلستان : برگزاری نماز جماعت صبح و مغرب و عشا ؛شنبه و سه شنبه بعد از نماز صبح و قرائت دعای عهد- یکشنبه و چهارشنبه  بعد از نماز زیارت عاشورا – دوشنبه و پنج شنبه بعد از نماز صبح مناجات حضرت امیر(ع) که توسط امام جماعت قرائت گردیده شده است.
بعد از نماز مغرب و عشا یکشنبه ها پاسخ به سوالات شرعی و سه شنبه ها بحث اخلاقی انجام می گیرد.

خوابگاه بوستان : در این خوابگاه هم نماز جماعت برگزار می گردید و به سوالات دانشجویان پاسخ داده شده و بین دو نماز یک آیه قران نیز تفسیر می شد.
خ شهدا : علاوه بر برگزاری نماز جماعت صبح و مغرب و عشا در مناسبت های شهادت و میلاد ائمه (ع) برنامه سخنرانی - مداحی و پذیرایی از حضار انجام می گیرد. پاسخ به مسائل و احکام شرعی دانشجویان - همچنین هر روز بعد از نماز صبح یک حدیث از نهج الفصاحه قرائت و تفسیر شده است.
برنامه های مشترک بین خوابگا هها :

1- برگزاری طرح پیک صبا:افرادی که تمایل دارند برای نماز صبح بیدار شوند به کانون نماز اعلام می کنندو اعضای کانون نماز آنها را جهت اداء فریضه نماز صبح بیدار می کنند.
2- برنامه ریزی و هماهنگی جهت شرکت دانشجویان در نماز جمعه برای اولین بار دو هفته ای یکبار
3- راه اندازی بردهای نماز در خوابگاهها

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
بازگشت به ابتدا