ساعت

تقویم

اوقات شرعی

اخبار > كارگاه‌های آموزشی كارگروه علم و دين دانشگاه علوم پزشكی اهواز برپا می‌شوند

 


نسخه چاپي ارسال به دوست

كارگاه‌های آموزشی كارگروه علم و دين دانشگاه علوم پزشكی اهواز برپا می‌شوند

كارگاه‌های آموزشی كارگروه علم و دين دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز چهارشنبه و پنجشنبه، 8 و 9 آبان‌ماه فعاليت خود را آغاز می‌كنند.

 محمدامين حبيبی، مسئول كارگروه علم و دين دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز، اظهار كرد: كارگاه‌های آموزشی اين كارگروه در پايان هفته جاری آغاز می‌شوند.

وی با بيان اينكه كارگروه‌ها به دو گروه 20 نفری از دانشجويان عضو كارگروه علم و دين تقسيم شده‌اند، گفت: به‌منظور كيفيت در ارائه آموزش‌های مربوط به علم و دين دانشجويان با تعداد كمتری در كارگاه‌ها حاضر می‌شوند اما تعداد اعضای كارگروه بيشتر هستند. همچنين كارگروه هم‌اكنون نيز در حال عضوگيری است.

حبيبی ادامه داد: چهارشنبه و پنجشنبه، 8 و 9 آبان‌ماه كارگاه‌های آموزشی كارگروه علم و دين از ساعت 14 تا 18 فعاليت خود را آغاز خواهند كرد. اين كارگاه‌ها كه به‌صورت هفتگی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ادامه خواهند يافت با عنوان كارگاه‌های الفبای تحقيق و پژوهش شامل روش تحقيق مقدماتی و پروپزال‌نويسی، آشنايی با نرم‌افزار spss، تكنيك‌های جستجو اطلاعات در اينترنت، مقاله‌نويسی فارسی(مقدماتی و پيشرفته) تشكيل می‌شوند.

مسئول كارگروه علم و دين دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز از سيدعلی مرد و عزيزی از اعضای هيئت علمی اين دانشگاه به‌عنوان اساتيد كارگاهی كارگروه علم و دين نام برد. همچنين شورای مركزی كارگروه علم و دين اين دانشگاه متشكل از 27 عضو هيئت علمی، مشاوره و راهنمايی دانشجويان عضو كارگروه را به عهده دارند.

به گزارش ايكنای خوزستان، در اين كارگروه علاوه بر پرداختن به تاريخچه علم و دين، هفت گروه دين و آداب پزشكی، پزشكی و معنويت، دين و تغذيه، دين و سلامت، تدين و مراحل رشد انسان، دين و اعجاز علمی و دين و طب سنتی به‌عنوان گروه‌های كارگروه علم و دين تقسيم شده است.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
بازگشت به ابتدا