ساعت

تقویم

اوقات شرعی

اخبار > اولین جلسه گروه دین و طب سنتی کارگروه علم و دین

 


نسخه چاپي ارسال به دوست

اولین جلسه گروه دین و طب سنتی کارگروه علم و دین

در این جلسه استاد خانم ذاکر حسینی پس از خیر مقدم و تبریک سال نو به بیان اهمیت استفاده از علوم دینی که علومی جامع و فراگیر است اشاره نمودند..

 و در ضمن به بیان احساس خودکفایی و خودباوری و عدم پذیرش بدون چون و چرای علوم تجربی پرداختند. ایشان در ادامه به ذکر احادیثی از معصومین علیهم السلام پرداختند و اثر این کلام را در عصر امروز و جهان امروز عنوان کردند و گفتند: نباید آنچنان منفعلانه نسبت به داشته های با ارزش خود مواجه شویم که دیگر گوی سبقت را در خصوص استفاده از منابع و علوم دینی ما از ما بربایند و خود به بهره برداری های غربی و تبلیغاتی بپردازند.
در ادامه پس از صحبت های ایشان آقای حبیبی مسئول کارگروه علم و دین ضمن تبریک سال جدید و آرزوی توفیقات روز افزون برای کلیه اعضاء در خصوص چهارچوب ها و سازماندهی فعالیت های کارگروه علم و دین و ضرورت تشکیل جلسات منظم پرداختند و از هماهنگی های اخیر در خصوص اعلام برنامه هفتگی اساتید برای جلسه با زیرگروه های مارگروه علم و دین صحبت نمودند.
در پایان قرار شد تا کلیه دانشجویان قدیمی و جدید در این جلسات حضور یافته ولی دانشجویان گروه جدید که کارگاه های مقدماتی آشنایی با الفبای پژوهش و تحقیق را نگذرانده اند این کارگاه ها را شرکت نموده و با مبانی تئوری آشنا شوند.این جلسه در روز دوشنبه مورخ 19 فروردین 92 از ساعت 12:3 الی 13:15 برگزار شد.

 

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
بازگشت به ابتدا