دکتر عبدالله عسکری

نخستین پزشک خوزستانی به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست

 ادای احترام مقامات استانی به شهید مدافع سلامت

«دکتر عبدالله عسکری» پزشک متعهد و دلسوز بیمارستان رازی اهواز در راه صیانت از سلامت مردم به عنوان نخستین پزشک خوزستانی بال پرواز به سوی حق گشود و به جمع شهدای والامقام مدافع سلامت پیوست.

۱۸ مهرماه 1399 نخستین مدافع سلامت بر اثر ابتلا به کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به شهادت نائل شد.

دکتر عبدالله عسکری پزشک شاغل در بیمارستان رازی اهواز، بعد از تحمل ۱۰ روز درد و رنج ناشی از بیماری کرونا، چشم از جهان فرو بست و به یاران شهیدش پیوست.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این ضایعه را به خانواده شهید والامقام دکتر عبدالله عسکری ، همکاران و همسنگران مدافع سلامت تبریک و تسلیت می گویید.


 
ادای احترام مقامات استانی به شهید مدافع سلامت
 

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز در پیامی، شهادت این پزشک مدافع سلامت را تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

"بسم رب الشهدا و الصدیقین

کادر بهداشت و درمان استان خوزستان در جریان مبارزه با شیوع بیماری کرونا در غم از دست دادن همکاری دلسوز و متعهد عزادار شد.

شهید خدمت دکتر عبدالله عسکری پزشک متعهد و شریف بیمارستان رازی اهواز در راه صیانت از مردم به عنوان اولین پزشک خوزستانی بال پرواز به سوی حق گشود و به جمع شهدای والامقام مدافع سلامت پیوست.

تاریخ پزشکی به احترام شهدای مدافع سلامت خواهد ایستاد، آنها که پروانه‌وار به گرد مردم‌شان می‌گردند، جان عزیز خود را در کف دست گذاشته‌اند و پاکبازانه و شجاعانه در عرصه خدمت، نغمه ایثار می‌سرایند.

اینجانب با قلبی دردمند و دلی نگران از سلامت همکاران عزیزم در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، ضایعه درگذشت دکتر عسکری را به خانواده ایشان و جامعه خدمتگزار پزشکی تسلیت می‌گویم. امید آن داریم مردم شریف با رعایت هر چه بهتر آداب بهداشتی در این روزها، قدردان و پاسبان جان و ایثارگری های مدافعان سلامت خود باشند."

 مهدی امیرعضدی
تهیه کننده:

مهدی امیرعضدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *